Mat Online Nedir ? Nasıl Oynanır ? Mat online hileleri

Yazar: FanlarınDünyası - ADMİN Tarih: 04:06 Kategori: , , , , , Yorum: Yorum YapMat Online Nedir ? Nasıl Oynanır ? Mat online hileleri

Arkadaşlar mat online 6 kasımda açılıyor . Bende şuan indiriyorum bakalım nasılmış ^^

Mission Against Terror (MAT)’ün temel mekaniklerini hızlı bir şekilde kavramak ve daha derin bir oyun deneyimi yaşamak için iki antrenman bölümünde çalışabilirsiniz. Oyuna yeni karakterinizle ilk giriş yaptığınızda antrenman için antrenman bölümüne yönlendirileceksiniz. Eğer bu kısmı es geçtiyseniz her zaman “Oyun odası kur” bölümünden “antrenman” kısmına tıklayarak bu iki çalışmaya katılabilirsiniz.
Training can be found when creating a game room.
Bilgi ve tecrübesinin geliştirmek isteyen yeni bir asker için hayati değeri olan MAT tekniklerini canlandırdığımız videoları aşağıda bulabilirsiniz. Silahlar101, El bombaları101 ve Dans101 videoları bir usta olmak için uzmanlaşmanız gereken teknikleri gösteriyor.

Dönüşüm bombaları, maruz kalan tüm hasımlarınızın şirin, küçük hayvanlara dönüşmesine sebep olur. Bu bombadan etkilenmiş olan karakterler kısa bir süre üzerinize mermi yağdıramaz hale gelecek, üstelik yaralarına bir de hakaret edilmişlik eklenecektir.
MAT Online’da herkes çatışma sırasında dans edebilir. Bu oyunculara iki imkan tanır: birincisi yavaş da olsa Hpnizi geri kazanmanızı sağlar (tabi bu sizi saldırıya açık hale getirir), ikincisi, üçüncü kişi bakış açısından bir görüntü imkanı sunduğundan köşelerden kendinizi göstermeden bakma imkanı sağlar.
Ciddi ve mücadeleci bir FPS oyuncusu musunuz ya da eşsiz ve farklı bir şeyler arayan bir oyuncu mu? MAT’da aradığınız her şey var! Her koyunun kendi bacağından asıldığı “Ölüm Maçları”, takım arkadaşlarınızla sırt sırta mücadele ettiğiniz “Takım Maçları”, kazanmanın bir hedefi imha etmeye bağlı olduğu “Bomba Modu”, “Hayalet Modu”, mumyalar, robotlar, tanklar, boks maçları ve daha niceleri…
Dolby Axon teknolojisi, size üç boyutlu muhteşem bir ses deneyimi sunuyor. MAT sizin sesinizi alıp gerçek zamanlı olarak 3 boyutlu dijital bir sese dönüştürerek sesinizin karşı cinsin sesi olarak çıkmasını sağlayabileceğiniz bir imkan tanır.

0 yorum: